top of page
  • Zdjęcie autoraArtur Makowski

Google My Biznes!

Oto kilka najlepszych praktyk, aby poprawić swój lokalny ranking w Google, a co ważniejsze, zbudować zaufanie z klientem:

Dbaj o dokładność swojego lokalnego opisu. Upewnienie się, że dane dotyczące Twojej firmy, takie jak adres i numer telefonu, są dokładne i spójne we wszystkich sieciach, nie tylko poprawia ranking wyszukiwania zbliżeniowego (ranking oparty na bliskości użytkownika dokonującego wyszukiwania), ale także pomaga klientom znaleźć Cię w świecie rzeczywistym.


Uzupełnij swój lokalny profil. Wypełnienie wszystkich stosownych pól we wszystkich lokalnych katalogach firm daje klientom pełniejszy obraz Twojej firmy, jednocześnie poprawiając ranking wyszukiwania zbliżeniowego.

Jedną z rzeczy, na którą należy zwrócić szczególną uwagę, jest główna kategoria biznesowa. Odnosi się ona do najbardziej szczegółowej kategoryzacji Twojej usługi lub biznesu. Google oferuje prawie 4000 kategorii, więc wybieraj ostrożnie.

Skup się na swoich lokalnych ocenach i recenzjach. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że Twoja firma będzie dobrze oceniana, utrzymuj wysokie oceny klientów i odpowiadaj na recenzje. Może to również pomóc wpłynąć na decyzję odbiorców o tym, którą firmę wybrać. Słowa kluczowe w Twoich recenzjach Google Biznes mogą również wpłynąć na Twoje lokalne SEO.
2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page