top of page

PODEJŚCIE W NASZEJ
AGENCJI MARKETINGOWEJ

MakroMaxi wierzy, że każdy klient jest wyjątkowy. Dlatego tworzymy strategie indywidualnie dostosowane do potrzeb każdej współpracującej z nami firmy. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Twojej marce zająć miejsce, na które zasługuje — wysoko ponad innymi.

SOCIAL MEDIA - PROWADZENIE FACEBOOKA I INSTAGRAMA

Robimy to dobrze

W czym się specjalizujemy:

  •  Dotarciu do potencjalnych klientów – z samego Facebooka w Polsce korzysta obecnie ponad 20 milionów użytkowników internetu.

  •  Budowaniu świadomości marki – dzięki nieograniczonym możliwościom publikacji contentu oraz różnorodności form, od statycznych postów, poprzez video, relacje czy transmisje na żywo.

  •  Interakcji z użytkownikami w czasie rzeczywistym – tylko media społecznościowe dają możliwość natychmiastowej reakcji na zapytania i potrzeby naszych potencjalnych klientów.

  •  Budowaniu zaangażowanej społeczności wokół marki oraz ambasadorów marki – w mediach społecznościowych mamy możliwość uzyskania od razu feedbacku od naszej społeczności, poprzez odpowiednie narzędzia jesteśmy w stanie budować zaangażowanie i zaufanie do nas.

Laski cynamonu

KAMPANIE REKLAMOWE NA FACEBOOKU I GOOGLE ADWORDS

Robimy to dobrze

  •  Możliwości precyzyjnego dotarcia do grupy docelowej – poprzez kampanie reklamowe, możemy precyzyjnie targetować nasze komunikaty i dzięki temu docierać do określonej grupy odbiorców, która oczekuje od nas informacji.

  •  Wzroście ruchu na stronie internetowej – zaangażowanie obserwatorów w mediach społecznościowych przekłada się w późniejszym okresie na wzrost ruchu na stronie www.

  •  Rozwijaniu sprzedaży – budowanie zaangażowania, szeroko rozumiana komunikacja poprzez social media przekłada się na wzrost zainteresowania użytkowników produktami lub usługami, a w efekcie na zwiększenie sprzedaży.

Box of Croissants

PROWADZENIE GOOGLE MY BIZNES

Tak zwana Wizytówka firmy.

Pozwól nam zająć się twoim lokalnym SEO. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!
Jest to jedno z lepszych narzędzi jeśli chodzi o lokalny rynek. Google bardzo promuję Lokalne biznesy, dlatego jest to jedno z tańszych rozwiązań, a zarazem dające niesamowicie dużo klientów.

Pink and Salty

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Efekty, które robią wrażenie

Projektowanie stron internetowych to coś, na czym świetnie się znamy. Twoja firma skorzysta na tej usłudze w sposób, o jakim Ci się nawet nie śniło. Niezależnie od tego, czy rozpoczynamy budowanie Twoje marki od zera, czy doradzamy Ci, gdy już realizujesz swój twórczy plan, współpraca z nami pozwoli Ci osiągnąć najlepsze rezultaty.

Usługi : Usługi
bottom of page